Content Editor I

Full Time
Warsaw
11 months ago

Global Savings Group (GSG) is Europe’s leading shopping rewards and recommendation company.

Our mission is to create rewarding moments for consumers and empower them to make the best shopping decisions in a smart, fair, and enjoyable way. To achieve that, we run market-leading platforms that provide our users with the best savings, cashback, deals, shopping inspiration, and trustworthy reviews from real users.

We have over 60 nationalities represented among 1000+ talented colleagues spanning 10 countries, welcoming very diverse backgrounds which range from tech enthusiasts to online marketers, key account managers, or editors.

With us, you will be able to work on projects with an international footprint, leaving your mark in the industry and becoming a true driver of change.

Opis stanowiska:

Oddział w Warszawie poszukuje aktualnie osoby na stanowisko Content Editor I, która współpracować będzie w zespole polskojęzycznym działu Operations / Editorial Team.

Do Twoich zadań należeć będą:
  • Wyszukiwanie w sieci odpowiednich treści i tworzenie atrakcyjnych, zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwania tekstów marketingowych (SEO)
  • Wsparcie i wdrażanie strategii SEO
  • Własne portfolio sklepów partnerskich i aktualizacja treści w ramach portfolio
  • Raportowanie i analiza performance u w ramach portfolio w oparciu o dostępne dane
  • Praca nad strategią rozwoju i optymalizacji treści na podstronach partnerskich
  • Tworzenie dłuższych treści marketingowych
  • Praca z CMS (WordPress) und Backoffice
Szukamy osoby, która:
  • biegle posługuje się językiem polskim w piśmie (poprawność językowa, stylistyczna i gramatyczna). Dodatkowym atutem będzie posiadanie podstawowego doświadczenia z zakresu Content Marketingu, Online Marketingu i Copywritingu, jak również podstawowa znajomość języka angielskiego
  • lubi pracę przy komputerze, nie sprawia jej to trudności, posiada znajomość Google Docs, Word, itp.
  • dobrze odnajduje się w analizie danych, sporządzaniu statystyk czy diagramów
  • lubi pracę samodzielną i odpowiedzialną, zorientowaną na rozwój i optymalizację, by osiągać coraz lepsze wyniki
  • dobrze odnajduje się w pracy zespołowej — wzajemnej inspiracji, brainstormingach, wymianie doświadczeń i wspólnym szukaniu ścieżek rozwoju i strategii.

Benefity:

  • Treningi i regularne szkolenia w zakresie Online Makretingu i SEO
  • Sprzyjająca atmosfera pracy i elastyczne podejście do członków zespołu
  • 32 dni urlopu
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie obejmującej pozycję lidera w branży  marketingu afiliacyjnego
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Eventy, spotkania integracyjne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Multisport
  • PPK

Czy ta oferta Cię zainteresowała?

Jeśli tak, prześlij swoje CV w j. polskim lub angielskim.

At Global Savings Group, we want to ensure that all employees can thrive in an inclusive environment. Our employment opportunities are open to every gender, race, religion, age, sexual orientation, ability, place of origin, or socioeconomic status. We remain committed to a culture of diversity, equity and belonging, where all employees are welcomed, respected, connected, and engaged.

#LI-Hybrid