Key Account Manager (m/f/d) - Warszawa

Full Time
Warsaw, Poland
2 weeks ago

Global Savings Group (GSG) is Europe’s leading shopping rewards and recommendation company.

Our mission is to create rewarding moments for consumers and empower them to make the best shopping decisions in a smart, fair, and enjoyable way. To achieve that, we run market-leading platforms that provide our users with the best savings, cashback, deals, shopping inspiration, and trustworthy reviews from real users.

We have over 70 nationalities represented among 1000+ talented colleagues spanning 10 countries, welcoming very diverse backgrounds which range from tech enthusiasts to online marketers, key account managers, or editors.

With us, you will be able to work on projects with an international footprint, leaving your mark in the industry and becoming a true driver of change.

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy Key Account Manager / Opiekuna/ki Klientów Strategicznych.

Osoba ta dołączy do zespołu Key Account Management Team - Polish Market w naszym biurze w Warszawie. W Polsce obsługujemy domenę i zarządzamy społecznością Pepper.pl- największą platformą zakupową w Polsce- koncentrując się na komercyjnej stronie biznesu, negocjując wyższe prowizje lub ekskluzywne kody rabatowe dla naszych użytkowników.  W swojej codziennej pracy zespół KAM PL przygotowuje kampanie reklamowe dla globalnych graczy jak H&M, Adidas, ASOS i TUI, jak i lokalnych marek SMBs.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klienta, zarządzanie i budowanie relacji w ramach portfela największych i średnich marek na polskim rynku e-commerce
  • Rozwój sprzedaży lub innych wskaźników wzrostu (KPIs) poprzez konsultowanie potrzeb reklamodawców związanych z performance marketingiem
  • Pozyskiwanie wiodących na rynku kodów i ofert/ kodów na wyłączność
  • Planowanie i realizacja długotrwałych strategii współpracy jak i sprzedaż celowanych pakietów promocyjnych, zgodnych z polskim kalendarzem marketingowym
  • Kreatywna współpraca z naszymi partnerami w celu realizacji ich najważniejszych, jak i drugorzędnych celów biznesowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz kampanii w celu skutecznego rozwijania długoterminowej współpracy
  • Tworzenie prezentacji PowerPoint, prezentowanie i analiza wyników
  • Współpraca z innymi działami, a także z współpracownikami z innych krajów
  • Strategiczna współpraca z zespołami redakcyjnymi / content creation
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych

Twój profil:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie marketingu, najlepiej performance / afiliacyjnym) / sprzedaży / zarządzaniu strategicznymi klientami / business development
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (pisemnie, ustnie- komunikacja businessowa)
  • Zaangażowanie, motywacja i umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Umiejętności analityczne - szybko się uczysz i czujesz się komfortowo korzystając z różnych narzędzi analityki biznesowej
  • Dobre zarządzanie relacjami z partnerami i umiejętności negocjacyjne
  • Świadomość międzykulturowa i umiejętność pracy w dynamicznej organizacji międzynarodowej
  • Doskonała znajomość języka polskiego oraz biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Jesteś osobą, która nie lubi przepłacać. Wiesz, że zakupy online mogą być zarówno przemyślane, jak i przyjemne.

Dodatkowe korzyści:

  • Kultura, w której ceni się rozwój indywidualny i zawodowy
  • Otwarty zespół, który chętnie testuje nowe pomysły, perspektywy i metodologie
  • Elastyczny hybrydowy system pracy z możliwością pracy z zagranicy przez okres do 6 tygodni
  • Firma oparta na chmurze
  • 32 dni płatnego urlopu + dzień urodzin
  • Możliwość globalnej i lokalnej wymiany wiedzy i spotkań
  • Możliwość wzięcia urlopu naukowego (tzw. sabbatical) po 2 latach pracy w firmie
  • Dostęp do platform szkoleniowych i samorozwoju w wymiarze do 2,5 godziny tygodniowo w godzinach pracy.

Czy jesteś na to gotowy/a?

Czekamy na Twoje CV w języku angielskim.

At Global Savings Group, we want to ensure that all employees can thrive in an inclusive environment. Our employment opportunities are open to every gender, race, religion, age, sexual orientation, ability, place of origin, or socioeconomic status. We remain committed to a culture of diversity, equity and belonging, where all employees are welcomed, respected, connected, and engaged.

#LI-Hybrid